Roksana Środa

\"Roksana

Roksana Środa

Dietetyczka kliniczna,
założycielka MajAcademy

Ukończona uczelnia

  • Studia licencjackie na kierunku dietetyka – Krakowska Akademia im. A. Frycza – Modrzewskiego
  • Studia magisterskie na kierunku dietetyka, ze specjalizacją dietetyka kliniczna – Śląska Wyższa Szkoła medyczna
Wybrane szkolenia i kursy
  • Kompleksowy kurs na temat SIBO
  • Dlaczego objawy SIBO nawracają? Dietoterapia zaburzeń hormonalnych u kobiet
  • Leczenie żywieniowe przewlekłych chorób zapalnych jelit

Moje zainteresowania zawodowe

  • Efektywne i trwałe leczenie zaburzeń przewodu pokarmowego
  • Regulacja gospodarki hormonalnej
  • Leczenie trądziku na podłożu hormonalnym
  • Zmiana życia pacjentów na lepsze

O mnie

Mam na imię Roksana. Z wykształcenia jestem dietetyczką. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka kliniczna i od dobrych kilka lat pracuję w swoim zawodzie, który jednocześnie, jest moją pasją. Od ponad 3 lat prowadzę swoją markę dietetyczną MajDiet, a teraz chcę Cię zaprosić do poznania mojego nowego „dziecka”, którego jestem założycielką. MajAcademy zmieni Twoje podejście do dietetyki i zdrowia o 180 stopni – gwarantuję!

Moja miłość do dietetyki zrodziła się na podstawie moich problemów zdrowotnych, z którymi przyszło mi się mierzyć. Zdiagnozowane PCOS, niedoczynność tarczycy, IBS, SIBO metanowe… To wszystko sprawiło, że zaczęłam szukać rzetelnych informacji, edukować się, szkolić, a na końcu – zdobywać praktykę w codziennej pracy. Przez to uświadomiłam sobie, jak ogromne znaczenie ma żywienie w codziennym życiu. Nie tylko w kontekście dbania o sylwetkę, a przede wszystkim – zdrowie.

W swojej działalności specjalizuję się chorobach jelit (SIBO, IMO, IBS) oraz zaburzeniach hormonalnych (choroby tarczycy, zaburzenia gospodarki cukrowej, PCOS, trądzik na tle hormonalnym, itp). W MajAcademy znajdziesz mnóstwo materiałów mojego autorstwa, które dotyczą tych właśnie tematów! 

Moja rada dla członków MajAcademy

Zadbaj o swoje zdrowie – to ono powinno być Twoim priorytetem! Jeśli zdrowie będzie na prawidłowym poziomie, to pojawi się również świetne samopoczucie, energia i piękne ciało! W MajAcademy znajdziesz dziesiątki materiałów, które pomogą Ci poprawić stan zdrowia, a później utrzymać je bez żadnych wyrzeczeń.

Na platformie MajAcademy szukaj moich artykułów dietetycznych, przykładowych jadłospisów, wykładów on-line oraz pysznych przepisów!

Poznaj innych specjalistów

X
X