Najczęściej zadawane pytania

Pomoc

W jaki sposób mogę dokonać płatności za subskrypcję MajAcademy?

W przypadku subskrypcji miesięcznej jedyną opcją jest płatność kartą. Za plan 3 lub 6 miesięczny istnieje możliwość zapłaty kartą lub przelewem bankowym.

Chcę kupić pakiet miesięczny w MajAcademy. Czy muszę wyrazić zgodę na subskrypcję?

Tak. Opcja miesięczna dostępna jest wyłącznie w ramach subskrypcji. Co oznacza, że co miesiąc z Twojej karty bankowej automatycznie zostanie pobrana określona kwota.

Czy cena subskrypcji zmieni się w trakcie użytkowania?

Nie, jeśli nie zrezygnujesz ze swojej subskrypcji. Tak długo, jak długo będziesz przedłużać swój udział w MajAcademy, koszt będzie dokładnie taki sam, jak początkowa płatność, np. 39 zł – niezależnie od tego, w jakiej cenie będzie aktualnie dostęp. Jeżeli w którymś momencie przerwiesz subskrypcję, to przy ponownym dołączeniu zapłacisz wg aktualnie obowiązującego cennika, który zawsze dostępny jest na stronie.

Czy istnieje możliwość dołączenia do platformy bez stałej subskrypcji?

Tak. Opcja 3-miesięczna i 6-miesięczna dostępne są w płatności jednorazowej. Co oznacza, że zapłacisz całą kwotę jednorazowo i po opłaconym okresie z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna kwota, jeśli nie przedłużysz swojej subskrypcji samodzielnie.

Czy do MajAcademy mogę dołączyć w dowolnym momencie?

Tak, dostęp do platformy jest otwarty non stop i możesz do niej dołączyć w dowolnym momencie.

Kiedy i jak mogę zrezygnować z subskrypcji MajAcademy?

Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie w panelu użytkownika swojego konta. Tylko Ty decydujesz o tym, jak długo z nami zostaniesz i rezygnacja nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi kosztami!

Czego mogę się spodziewać po zalogowaniu na platformę?

Na platformie będą dostępne następujące kategorie materiałów: plany dietetyczne, webinary i wideo, artykuły dietetyczne, wyzwania dietetyczno-treningowe, e-booki i poradniki dietetyczne oraz różnorodne przepisy kulinarne. Każda z tych kategorii będzie obejmowała przeróżne tematyki, jak dieta roślinna, SIBO, zaburzenia hormonalne, zaburzenia odżywiania, fakty i mity dietetyczne, i wiele innych… Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Szczegółowe kategorie możesz również sprawdzić, zakładając darmowe konto na naszej platformie —> link do logowania

Jak często dodawane są nowe treści na portalu?

Materiały publikowane są systematycznie – minimum raz w tygodniu. Będą to zarówno nowe artykuły, przepisy, jak i plany dietetyczne. Oprócz nich możesz brać udział w dodatkowych wyzwaniach, które organizujemy kilka razy w roku. Po zalogowaniu na platformę zyskasz dostęp do kalendarza publikacji, w którym znajdziesz plan publikacji na najbliższy miesiąc.

Czy muszę zapisać się do newslettera?

Zachęcamy 🙂 Poprzez newsletter będziesz otrzymywać najważniejsze informacje ze świata MajAcademy. Dzięki temu nie przegapisz nowej diety, artykułów, konkursu czy wyzwania!

Kto będzie autorem wszystkich treści?

MajAcademy aktualnie tworzą 4 ekspertki, które dzielą się z Tobą swoją wiedzą i wsparciem w różnorodny sposób. Zajrzyj do zakładki „Nasi eksperci”, aby dowiedzieć się więcej! Oprócz tego do MajAcademy zaparaszamy gościnnie ekspertów (lekarzy, psychoterapeutów,  innych dietetyków), którzy wymiatają w swoim fachu! Dzięki temu masz pewność, że Twoja wiedza i zdrowie wskoczą z nami na wyższy poziom.

Gdzie i kiedy będą odbywały się wydarzenia na żywo?

Nasza platforma MajAcademy połączona jest z prywatną grupą na Facebooku dla wszystkich klubowiczów. W grupie organizujemy comiesięczne sesje pytań i odpowiedzi oraz spotkanie na żywo. Podczas spotkań przerabiamy merytorycznie tematy, które interesują Was najbardziej. Swoje propozycje można udostępniać w zamkniętej grupie MajAcademy.

Czy oprócz materiałów na platformie otrzymam coś jeszcze?

Tak. Każdy członek klubu otrzymuje stały kod rabatowy do sklepu MajDiet oraz partnerów MajAcademy.

Gdzie i kiedy będą odbywały się wyzwania?

Wszystkie wyzwania, które były przeprowadzone dotychczas, znajdziesz na platformie w zakładce “Wyzwania”. Masz do nich stały dostęp. Wszystkie kolejne wyzwania również będą prowadzone na platformie. Ponadto, część materiałów i spotkania na żywo publikujemy w zamkniętej grupie na Facebooku.

Mimo wykupionej subskrypcji nie mam dostępu do prywatnej grupy na Facebooku.

Link do zamkniętej grupy na Facebooku dostępny jest na Twoim koncie po zalogowaniu. Dodanie do grupy może potrwać do kilku godzin. Jeśli minęło 24h i nadal nie masz dostępu, prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt@majacademy.pl

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. W celu otrzymania faktury VAT, skontaktuj się z nami mailowo pod adresem email: kontakt@majacademy.pl

X
X