Witaj w MajAcademy

Jedynej takiej platformie subskrypcyjnej na polskim rynku dietetyki i zdrowia!

Szukasz profesjonalnego wsparcia w dbaniu o swoje zdrowie?

Chcesz mieć wszystko w jednym miejscu za niewielkie pieniądze?

Potrzebujesz codziennej motywacji?

MajAcademy stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Znajdziesz tu 100% wiedzy i 100% motywacji!

Niemożliwe? A jednak!

dołącz do nas

\"Roksana\"

Nazywam się Roksana Środa i jestem dietetyczką kliniczną – z doświadczeniem i sukcesami na swoim zawodowym koncie!

Stworzyłam MajAcademy z myślą o Tobie, abyś wszystkie niezbędne dla siebie materiały znalazł w jednym miejscu.

Zapraszam – dołącz do nas i dbaj o swoje zdrowie każdego dnia!

Roksana Środa

\"Karolina

Wiemy, jak trudno jest zmienić swoje nawyki i zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. A jak jeszcze trudniej jest wytrwać w postanowieniach. Jesteśmy gronem specjalistów, ale każdy z Nas przechodził przez te wszystkie niepowodzenia podobnie jak Ty. 

Teraz, kiedy już zaprzyjaźniliśmy się na stałe ze zdrowym stylem życia, chcemy dzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami, merytoryczną wiedzą i wsparciem. Ty także zaprzyjaźnij się ze zdrowiem! Udowodnimy Ci, że dieta i sport mogą sprawiać przyjemność, która… uzależnia! 

MajAcademy, to nowoczesna platforma subskrypcyjna, z którą każdego dnia zadbasz o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę! Zespół ekspertów z zakresu dietetyki i kultury fizycznej zadba o to, abyś przy pomocy materiałów dostępnych w MajAcademy poprawił swoje wyniki badań, osiągnął wymarzone cele sylwetkowe, wypracował zdrowsze nawyki. Doskonale wiemy, że nieodłącznym elementem sukcesu jest motywacja… Dlatego, stając się klubowiczem MajAcademy, dostaniesz także dostęp do zamkniętej grupy, gdzie oprócz wsparcia specjalistów, które otrzymasz, wymienisz się też swoimi doświadczeniami i „przygodami” dietetycznymi z pozostałymi członkami.

Patroni medialni
\"glamstyle_logo\"
\"logo-kobietamag\"
\"Miasto_Kobiet_logo_mobile\"
\"SZCZYPTA-LUKSUSU\"
\"winieta\"
\"IK_logo_poziom2\"
\"275532033_739827270734073_8397356059163126346_n\"

Co znajdziesz w MajAcademy?

\"plany_dietetyczne\"

Plany dietetyczne

Jeśli szukasz różnorodnych, profesjonalnych i efektywnych planów dietetycznych, ta kategoria na pewno Ci się spodoba! Cały team doświadczonych dietetyków MajAcademy pracuje nad tym, by dostępne jadłospisy były zdrowe i przydatne dla każdego z klubowiczów. Otrzymasz dostęp między innymi do diet: wegańskich i wegetariańskich, odpowiednich dla kobiet w ciąży, przy problemach jelitowych, dla osób aktywnych, z licznymi wykluczeniami, i wiele innych…

\"\"

Ebooki i poradniki

To kategoria dla osób, które chcą mieć uporządkowaną wiedzę na dany temat w jednym miejscu. Z myślą o nich przygotowaliśmy materiały w formie PDF gotowe do pobrania, dotyczące konkretnego tematu. Zaraz po zalogowaniu możesz pobrać swój poradnik na temat diety antyhistaminowej, e-book z naszymi ulubionymi przepisami czy informator na temat diety low fodmap. Wszystko przy pomocy jednego kliknięcia!

\"\"
\"ebooki_i_poradniki\"
\"wyzwania\"

Wyzwania

Lubisz działać w grupie? Szukasz wsparcia w motywacji? Specjalnie dla Ciebie prowadzimy różnorodne wyzwania, które wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie, zachęcą do działania, dostarczą nową dawkę wiedzy. Po dołączeniu otrzymasz także dostęp do zakończonych już wyzwań i możliwość wzięcia aktywnego udziału w kolejnych.

\"\"

Przepisy

To niekończąca się baza inspiracji kulinarnych! Znajdziesz w niej przepisy klasyczne, wegańskie, wegetariańskie, przy licznych alergiach pokarmowych, dla osób na diecie low fodmap i wiele, wiele innych! Każdy przepis zawiera informację na temat zawartości energii i makroskładników, listę alergenów oraz praktyczne informacje i oznaczenia, np. #lowfodmap

\"\"
\"przepisy\"
\"materiały_video\"

Materiały wideo

W tej zakładce odkryjesz wartościowe i merytoryczne webinary na różnorodne tematy, np. „Jak jeść wszystko i chudnąć” czy „Żywienie w chorobach tarczycy”. Ale oprócz tego znajdziesz także zakończone transmisje live. Interesuje Cię jakiś temat, a nie możesz uczestniczyć w webinarze na żywo? Nic straconego! Otrzymasz stały dostęp do nagrania poprzez platformę.

\"\"

Kody Rabatowe

To prezent od nas dla Ciebie. Na swoim koncie znajdziesz kod rabatowy, z którego skorzystasz w sklepie MajDiet oraz rabaty na zakupy u partnerów platformy. Z rabatów możesz korzystać tak długo, jak długo będziesz należeć do MajAcademy. To nie koniec niespodzianek… Jako członek klubu otrzymasz pierwszeństwo udziału we wszystkich projektach, możliwość rozpoczęcia bezpośredniej współpracy dietetycznej czy dodatkowe promocje z okazji premiery nowych produktów MajDiet.

\"\"
\"kody_rabatowe\"
\"grupa_dla_klubowiczow\"

Grupa dla klubowiczów

Prywatna grupa klubowiczów na Facebooku, to idealne dopełnienie tego, co dzieje się w MajAcademy! Grupa, to możliwość bezpośredniego kontaktu ze wszystkimi klubowiczami – podziel się swoją historią, poproś o poradę, zadaj pytanie. Możesz czuć się w pełni swobodnie, bo dostęp do grupy będą mieli tylko klubowicze. Ale grupa, to również regularne Q&A, spotkania na żywo z ekspertami oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z dietetykami.

\"\"

Zacznij już dziś

Nasz Zespół

Poznaj ludzi, którzy pomogą Ci osiągnąć wyznaczony cel

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę dokonać płatności za subskrypcję MajAcademy?

W przypadku subskrypcji miesięcznej jedyną opcją jest płatność kartą. Za plan 3 lub 6 miesięczny istnieje możliwość zapłaty kartą lub przelewem bankowym.

Chcę kupić pakiet miesięczny w Majacademy. Czym muszę wyrazić zgodę na subskrypcję?

Tak. Opcja miesięczna dostępna jest wyłącznie w ramach subskrypcji. Co oznacza, że co miesiąc z Twojej karty bankowej automatycznie zostanie pobrana określona kwota.

Kiedy i jak mogę zrezygnować z subskrypcji?

Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie w panelu użytkownika swojego konta. Tylko Ty decydujesz o tym, jak długo z nami zostaniesz i rezygnacja nie jest obarczona żadnymi dodatkowymi kosztami!

Czy cena subskrypcji zmieni się w trakcie trwania użytkowania?

Nie, jeśli nie zrezygnujesz ze swojej subskrypcji. Tak długo, jak długo będziesz przedłużać swój udział w MajAcademy, koszt będzie dokładnie taki sam, jak początkowa płatność, np. 39 zł – niezależnie od tego, w jakiej cenie będzie aktualnie dostęp. Jeżeli w którymś momencie przerwiesz subskrypcję, to przy ponownym dołączeniu zapłacisz wg aktualnie obowiązującego cennika, który zawsze dostępny jest na stronie.

Czy istnieje możliwość dołączenia do platformy bez stałej subskrypcji?

Tak. Opcja 3-miesięczna i 6-miesięczna dostępne są w płatności jednorazowej. Co oznacza, że zapłacisz całą kwotę jednorazowo i po opłaconym okresie z Twojego konta nie zostanie pobrana żadna kwota, jeśli nie przedłużysz swojej subskrypcji samodzielnie.

Sprawdź odpowiedzi na pozostałe pytania
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z nowościami ze świata dietetyki. Nie pozwól, aby istotne informacje Cię ominęły!

Klikając przycisk „Zapisuję się” oświadczam, że zapoznałem się z: Polityką prywatności

X
X